09112252400

املاک ویلا گامی هوشمند در دنیای املاک

ملک اکازیون

به خانه‌ای که نسبت به املاک مشابه، قیمت پایین‌تر و امکانات و شرایط بهتر و کامل‌تر داشته باشد، ملک اکازیون می‌گویند. وقتی مشاوری می‌گوید این ملک اکازیون است، یعنی نسبت به بودجه و شرایط خریدار، این خانه بهترین انتخاب نسبت به دیگر خانه‌ها است. البته همیشه هم این‌طور نیست که ملک از هر نظر اکازیون و ویژه باشد. قبل از هر اقدامی برای معامله باید تمام شرایط ملک را با دیگر املاک در منطقه، مقایسه کرد.

املاک ویلا

شرایط یک خانه اکازیون

*پایین بودن قیمت
*کیفیت بالای ساخت‌ و ساز
*کاربری و شرایط منطقه
*میزان قدرالسهم
*شرایط محل و همسایگان
*شرایط ویژه پرداخت و خرید خانه
*مشاعات خانه
*امکان تجمیع

معماری و دکوراسیون داخلی شیک و زیبا

زمانی که در مورد این سوال که اکازیون چیست صحبت می‌شود، فقط به این معنا نیست که به قیمت خانه اکازیون توجه کنیم. قیمت مناسب ملک اکازیون به این معناست که کیفیت آن را نیز در نظر بگیریم. مثلا یکی از ویژگی‌هایی که این نوع املاک دارند نمای زیبا و جذاب آن است. معماری که در اکازیون وجود دارد شامل فضاهای مناسب، مصالح با کیفیت و پلانی با طراحی خوب است. از خصوصیات دیگر ملک اکازیون داشتن بالکنی بزرگ با چشم اندازی وسیع و زیبا است. البته ممکن است برخی خانه‌های اکازیون این ویژگی را نداشته باشد اما در هر صورت معماری و دکوراسیون داخلی آن‌ها شیک و زیبا است.

املاک ویلا

کیفیت ساخت

بررسی کیفیت یک ملک به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل موثر در کیفیت ساخت خانه، استفاده از مصالح مرغوب و ماندگار است. در دنیای ساخت و ساز، سازندگان بنا بر پیشینه‌ای که در ساخت املاک از خود به جا می‌گذارند، شناخته می‌شوند. پیش می‌آید که سازنده‌ای به استفاده از محصولات کیفی و مرغوب و خوش نقشه بودن ساخته‌اش مشهور است و وقتی خانه‌ای از این سازنده در معرض فروش قرار می‌گیرد، در فایل اکازیون جا داده می‌شود. خانه‌ای که در آن از مصالح با کیفیت استفاده شده باشد، عمر مفید طولانی‌تری دارد و ملک ارزشمندی به حساب می‌آید.

خوش نقشه بودن یک خانه هم یکی دیگر از فاکتورهایی است که می توان آن را در این مبحث گنجاند. یک خانه بدنقشه قطعا گزینه اکازیونی نخواهد بود.

ویژه بودن قیمت

اگر ملک مورد معامله شما از نظر قیمتی، قیمتی پایین تر از عرف قیمت منطقه را دارا باشد، به شرط اینکه پایین بودن قیمت آن که معمولا بین 20 الی 30 درصد میباشد، دلیلی بر بی کیفیت بودن سازه نباشد و امکانات مورد نیاز را دار بوده باشد را، خانه یا ملک اکازیون از نظر قیمت خواهیم نامید.

بررسی ویژگی های خاص ملک

از خصوصیات ویژه و منحصر به فرد املاک اکازیون، که سبب تمایز آنها نسبت به املاک دیگر می شود، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

بکارگیری مواد و مصالح با کیفیت
دارای لابی وسیع و زیبا
برخورداری از ویوی منحصر به فرد و عالی
دارای سازه با کیفیت عالی
دکوراسیون داخلی مدرن و زیبا
تعداد واحدهای ساختمان
داشتن سالن بدنسازی و زمین بسکتبال
برخورداری از زمین تنیس، سونا و استخر شنا
داشتن پاسیوی بزرگ، فضاهای سرسبز و محوطه پردار و درخت
انباری های جادار و پارکینگ های اضافی اتومبیل
فضاهای داخلی با طراحی کاملاً مهندسی شده و با در نظر گرفتن مساحت ملک

املاک ویلا